همکاری با دپارتمان نفت دبیر برتر

همکاری با دپارتمان مهندسی نفت دبیر برتر

شرایط همکاری با دپارتمان نفت دبیربرتر :

مهمترین و حیاتی ترین دارایی هر سازمان٬ نیروی انسانی آن است. کیفیت و توانمندی نیروی انسانی زبده و جوان٬ سازمان توانمندی را به وجود آورده و از مهمترین عوامل بقاء و حیات سازمان می باشد. لذا دپارتمان مهندسی نفت دبیربرتر به منظور تأمین نیروی انسانی آتی و پیش بینی گسترش موسسه در بخش های مختلف به منظور نیل به هدف غایی دپارتمان که گسترش عدالت آموزشی در رشته مهندسی نفت است٬ از افراد متقاضی و دارای صلاحیت دعوت به همکاری می نماید.

فرصت های شغلی جهت همکاری با دپارتمان مهندسی نفت دبیر برتر

۱.همکار مدرس دروس تخصصی مهندسی نفت

۲.همکار مدرس دوره های نرم افزاری و تخصصی مهندسی نفت

۳.مسئول ارتباط با صنعت و ارتباط با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

۴.طراح سایت

شرایط همکاری با دپارتمان مهندسی نفت دبیر برتر

 داوطلبین همکاری با دپارتمان نفت دبیربرتر می بایست رزومه خود را در فرمتی استاندارد شامل: مشخصات فردی، آدرس، شماره تماس، به همراه عکس جدید در گوشه سمت چپ رزومه، مشخصات تحصیلی، محل تحصیل به ترتیب مدارک دریافتی بعد از دیپلم متوسطه،سوابق کاری حداقل در ۵ سال گذشته، آخرین حقوق دریافتی و سوابق آموزشی و تحقیقاتی تهیه نمایند و آن را ضمیمه فرم زیر نمایند.

درخواست های واصله بتدریج رسیدگی و با داوطلبین تماس گرفته خواهد شد، بنابراین جهت پیگیری موضوع لازم به تماس یا مراجعه حضوری به موسسه نخواهد بود.

چگونگی دعوت به مصاحبه براساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی درج شده در رزومه ارسالی به اطلاع خواهد رسید. لذا از متقاضیان درخواست می شود در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند.

شایان ذکر است که ارسال رزومه هیچگونه تعهدی جهت استخدام برای دپارتمان نفت ایجاد نمی نماید و موسسه در قبول یا رد درخواست متقاضی مختار است. پس از بررسی های اولیه در صورت حائز شرایط بودن و نیاز موسسه از شما متقاضی گرامی برای مصاحبه حضوری دعوت بعمل خواهد آمد.

  • لطفا زمینه همکاری خود با دپارتمان را مشخص فرمائید.
  • انواع فایل های مجاز : pdf, docx, doc.