چرا دپارتمان مهندسی نفت دبیربرتر

چرا دپارتمان مهندسی نفت دبیربرتر؟؟

دوره های آموزشی دپارتمان مهندسی نفت دبیربرتر توسط اساتید جوان و با تجربه شاغل در بخش های مختلف صنعت نفت تدوین شده است.  دپارتمان مهندسی نفت دبیربرتر، اساتید دوره های آموزشی خود را پس از یک فرایند غربالگری مدون و سختگیرانه از میان افراد توانمند و باتجربه شاغل در دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و شرکتهای بزرگ نفتی داخل و خارج از کشور برگزیده است. ما با تشکیل شبکه ای فعال از متخصصین برجسته صنعت نفت و گاز، در تلاشیم تا انتقال دانش و تجربه را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. از نکات برجسته و قابل ذکر بکارگیری نیروهای تحصیل کرده و با انگیزه جوان در کنار نیروهای متخصص و باتجربه می‌باشد.

به روز بودن دانش اساتید به همراه تجربه آنها که بعضا از مدیران شاغل در شرکتهای نفتی می باشند فضای علم و تجربه را به همراه دارد. در پایان هر دوره،  مدرک رسمی از دپارتمان مهندسی نفت دبیربرتر و گواهی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور به دانش آموختگان موفق هر دوره عرضه می شود.

این دپارتمان با درنظر گرفتن شرایط و همچنین زمان محدود افراد شرکت کننده در دوره ها با به کارگیری پشتیبانی بسیار قوی فنی به کمک دانشجویان آمده و سعی دارد با همراهی آنها در طی فرایند آموزش به ارتقای سطح کیفی و کمی دوره ها بیافزاید.